Osiągnięcia naszych uczniów
(wiecej)
PSP w Żdżarach
Zapraszamy na naszą nową Stronę WWW, Serwis powstaje wraz z Biuletynem Informacji Publicznej. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - cześć materiałów jest jeszcze w fazie przygotownia. (wiecej)
Zapraszamy do Galerii zdjęć
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Interntową, galerią zdjęć, etc (wiecej)
Zapraszamy do zapoznania się z życiorysem naszej Patronki
Błogosławiona Franciszka Siedliska - Maria od Pana Jezusa Dobrego PasterzaNadanie imienia Błogosławionej Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach miało miejsce 16 czerwca 2002r (wiecej)

Pierwszoklasiści
Ślubowanie pierwszoklasistów (rok szkolny 2017/2018)

12 października 2017 w naszej szkole miała miejsce ważna uroczystość. Do grona uczniów zostali przyjęci kandydaci z klasy I. Odbyło się uroczyste ślubowanie, pasowanie na uczniów i złożenie pamiątkowych odcisków palca w Kronice szkoły. Pierwszaki zostały przez starszych kolegów poddane testowi, czy nadają się na uczniów. Przeszły go celująco, przygotowane przez wychowawczynię p. I. Babis. Mieliśmy, także okazję obejrzeć poloneza w wykonaniu dzieci. Wszystkim się bardzo podobało. W przygotowaniu uroczystości pomagała p. A. Blaszka. Tego dnia odbyło się, także spotkanie z policjantem. Starsi uczniowie mieli prelekcję nt szkodliwości używek.