Osiągnięcia naszych uczniów
(wiecej)
PSP w Żdżarach
Zapraszamy na naszą nową Stronę WWW, Serwis powstaje wraz z Biuletynem Informacji Publicznej. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - cześć materiałów jest jeszcze w fazie przygotownia. (wiecej)
Zapraszamy do Galerii zdjęć
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Interntową, galerią zdjęć, etc (wiecej)
Zapraszamy do zapoznania się z życiorysem naszej Patronki
Błogosławiona Franciszka Siedliska - Maria od Pana Jezusa Dobrego PasterzaNadanie imienia Błogosławionej Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach miało miejsce 16 czerwca 2002r (wiecej)

Udział w Projektach
Program "Szkolny Klub Sportowy"
 
Od 1 lutego 2018r. nasz szkoła realizuje Ministerialny Program „Szkolny Klub Sportowy”. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach i trwać będą do 15 grudnia 2018r. Jest to już druga edycja tego programu ogłoszona przez Ministra Sportu i Turystyki.

Dzięki zaangażowaniu pani dyrektor Marzanny Olborskiej i pani Bernardy Dudek zatrudnionej w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą oraz współpracy pani Katarzyny Kucharskiej, która realizuje założenia programu i prowadzi zajęcia, uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje zdolności i zainteresowania.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. Uczestniczą w nich uczniowie klas IV – VI.

Głównym celem projektu jest poprawa sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz jakości życia dzieci. Obejmuje on również profilaktykę nadwagi i otyłości oraz promocję zdrowego i aktywnego stylu życia. Służy promocji różnorodnych sportów wśród uczniów i rozwijanie talentów oraz zainteresowań sportowych.

Udział w zajęciach realizowanych w ramach Programu „Szkolny Klub Sportowy” jest dobrowolny i bezpłatny.
« powrót