Osiągnięcia naszych uczniów
(wiecej)
PSP w Żdżarach
Zapraszamy na naszą nową Stronę WWW, Serwis powstaje wraz z Biuletynem Informacji Publicznej. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - cześć materiałów jest jeszcze w fazie przygotownia. (wiecej)
Zapraszamy do Galerii zdjęć
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Interntową, galerią zdjęć, etc (wiecej)
Zapraszamy do zapoznania się z życiorysem naszej Patronki
Błogosławiona Franciszka Siedliska - Maria od Pana Jezusa Dobrego PasterzaNadanie imienia Błogosławionej Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach miało miejsce 16 czerwca 2002r (wiecej)

Plan Lekcji
Rok szkolny 2017/2018

Klasa I

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 



 

1.

8.20-9.05

EW*

religia

EW w-f

jęz. angielski

EW

2.

9.10-9.55

EW

EW

EW

EW muzyka

EW

3.

10.00-10.45

zaj. komputerowe

EW plastyka

EW

EW

EW

4.

11.00-11.45

EW

EW w-f

religia

EW

EW w-f

5.

11.50-12.35

jęz. angielski

EW

świetlica

świetlica


świetlica

12.40-13.25

koło taneczne


 

 

 

 * EW - Edukacja Wczesnoszkolna

Klasa II

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20



 

 

 

1.

8.20-9.05

EW*

EW w-f

jęz. angielski

EW w-f

EW plastyka

2.

9.10-9.55

EW

religia

religia

jęz. angielski

EW

3.

10.00-10.45

EW

zaj. komputerowe

EW

EW

EW

4.

11.00-11.45

EW muzyka

EW

EW

EW

EW

5.

11.50-12.35

EW w-f

EW

EW

świetlica

świetlica/ R

6.

12.40-13.25

koło taneczne

 R*

SKS


 


 EW* - Edukacja Wczesnoszkolna / R*- rewalidacja

Klasa III

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 

 

 

 

1.

8.20-9.05

EW*

EW w-f

zaj. komputerowe

EW w-f

EW plastyka

2.

9.10-9.55

EW

religia

religia

EW

EW

3.

10.00-10.45

EW

EW

EW

EW

EW

4.

11.00-11.45

EW muzyka

EW w-f

jęz. angielski

jęz. angielksi

EW

5.

11.50-12.35

EW w-f

EW

EW

świetlica

świetlica

6.

12.40-13.25

R*/ koło taneczne

R

SKS

 

 

7.

13.30-14.15

koło art. rel.


 

 

 

8.

14.15-15.00

 


 

 

 

 EW* - Edukacja Wczesnoszkolna - R* - rewalidacja

Klasa IV

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 

 

 

 

1.

8.20-9.05

technika

jęz. polski

matematyka

zaj. z wychowawcą
jęz. polski

2.

9.10-9.55

w-f

w-f

jęz. angielski

religia

w-f

3.

10.00-10.45

przyroda

muzyka

jęz. polski

jęz. polski

jęz. angielski

4.

11.00-11.45

jęz. polski

jęz. angielski

plastyka

w-f

matematyka

5.

11.50-12.35

matematyka

matematyka

religia

R*/ świetlica

R/ świetlica

6.

12.40-13.25

historia

przyroda

informatyka


 

7.

13.30-14.15

koło art. rel.

koło taneczne

SKS/ koło plastyczne

 

 

8.

14.15-15.00

 

koło taneczne


 

 

R* - rewalidacja

Klasa V

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 




1.

8.20-9.05

w-f

muzyka

jęz. angielski

jęz. angielski

jęz. polski

2.

9.10-9.55

zaj. techniczne

jęz. polski

historia

matematyka

historia

3.

10.00-10.45

jez. polski

religia

jęz. polski

jęz. polski

w-f

4.

11.00-11.45

plastyka

przyroda

w-f

zaj. komputerowe

matematyka

5.

11.50-12.35

przyroda

jęz. angielski

matematyka

przyroda

R/ świetlica

6.

12.40-13.25

religia

matematyka

godz. z wychowawcą

w-f koło matematyczne

7.

13.30-14.15

R*/ koło jęz. angielskiego

koło taneczne
SKS/ koło plastyczne

 koło ekologiczne

 

8.

14.15-15.00

 

koło taneczne

 koło ekologiczne

 

 R* - rewalidacja

Klasa VI

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 

 

 

 

1.

8.20-9.05

jez. polski

przyroda

przyroda

jez. polski

w-f

2.

9.10-9.55

matematyka

muzyka

matematyka

jez. polski

jęz. angielski

3.

10.00-10.45

zaj. techniczne

jęz. polski

jęz. angielski

matematyka

matematyka

4.

11.00-11.45

w-f

matematyka

historia

religia

jez. polski

5.

11.50-12.35

jęz. angielski

zaj. komputerowe

w-f

w-f

religia

6.

12.40-13.25

godz. z wychowawcą

plastyka

jęz. polski

przyroda

historia

7.

13.30-14.15

koło jęz. angielskiego

k. taneczne/ polonistyczne

SKS/ koło plastyczne

 koło ekologiczne

 

8.

14.15-15.00

 

k. taneczne/ polonistyczne


 koło ekologiczne

 

Klasa VII

lp.

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0.

7.45-8.20

 

 




1.

8.20-9.05

matematyka

jęz. polski

religia

matematyka

jęz. angielski

2.

9.10-9.55

jez. polski

historia

jęz. rosyjski

w-f jęz. polski

3.

10.00-10.45

w-f

w-f

w-f

jęz. angielski

historia

4.

11.00-11.45

informatyka

plastyka

matematyka

jęz. polski

chemia

5.

11.50-12.35

religia

muzyka

jęz. polski

zaj. z wychowawcą

matematyka

6.

12.40-13.25

jęz. rosyjski

jęz. angielski

geografia

geografia koło matematyczne

7.

13.30-14.15

biologia

koło taneczne/ polonistyczne
chemia

biologia

 

8.

14.15-15.00

fizyka

koło taneczne/ polonistyczne

fizyka