Osiągnięcia naszych uczniów
(wiecej)
PSP w Żdżarach
Zapraszamy na naszą nową Stronę WWW, Serwis powstaje wraz z Biuletynem Informacji Publicznej. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - cześć materiałów jest jeszcze w fazie przygotownia. (wiecej)
Zapraszamy do Galerii zdjęć
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Interntową, galerią zdjęć, etc (wiecej)
Zapraszamy do zapoznania się z życiorysem naszej Patronki
Błogosławiona Franciszka Siedliska - Maria od Pana Jezusa Dobrego PasterzaNadanie imienia Błogosławionej Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach miało miejsce 16 czerwca 2002r (wiecej)

Samorząd uczniowski
Samorząd uczniowski.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI:

 

Mamy już nowy Samorząd Uczniowski PSP w Żdżarach. W drodze głosowania samorządów klasowych I – VIII, został wyłoniony następujący skład samorządu szkolnego:


PRZEWODNICZĄCY: Filip Wojciechowski - klasa VII

ZASTĘPCA: Dawid Dziki - klasa VI

SKARBNIK: Natalia Tulin - klasa VI

 

 

 


 

Sekcja pomocy koleżeńskiej

Zostały także powołane sekcje Samorządu Uczniowskiego:

1. Sekcja pomocy koleżeńskiej, której przewodniczy Bartosz Chrzan z klasy VII, a której zadaniem jest pomoc uczniom przy rozwiązywaniu zaistniałych problemów na przykład z nauką oraz w sytuacjach konfliktowych.


Sekcja plastyczna

2. Sekcja plastyczna, której przewodniczy Natalia Rataj z klasy VIII. Sekcja ma za zadanie przygotowanie oprawy wizualnej na dyskoteki i zabawy organizowane przez Samorząd. Sekcja służy, także pomocą przy strojeniu sali na różne uroczystości szkolne.


Sekcja porządkowa

3. Sekcja porządkowa, której przewodniczy Szymon Zawitkowski z klasy VI, ma za zadanie dbać o porządek w szkole i jej otoczeniu. Sekcja przygotowuje nagłośnienie na szkolne imprezy i uroczystości, pomaga w porządkowaniu sali po imprezach.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest p. Agata Socha.