Osiągnięcia naszych uczniów
(wiecej)
PSP w Żdżarach
Zapraszamy na naszą nową Stronę WWW, Serwis powstaje wraz z Biuletynem Informacji Publicznej. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - cześć materiałów jest jeszcze w fazie przygotownia. (wiecej)
Zapraszamy do Galerii zdjęć
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Interntową, galerią zdjęć, etc (wiecej)
Zapraszamy do zapoznania się z życiorysem naszej Patronki
Błogosławiona Franciszka Siedliska - Maria od Pana Jezusa Dobrego PasterzaNadanie imienia Błogosławionej Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach miało miejsce 16 czerwca 2002r (wiecej)

Przedszkole
Dzień Babci i Dziadka 2018
 
 
 
 
 
Szkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 06. 02. 2018 r. w oddziale przedszkolnym grupy 3 - 4 - 5 - latków odbył się "Szkolny konkurs recytatotrki" (etap klasowy). Dzieci pięknie recytowały swoje wiersze przed Szanowną Komisją. 

 
 
 
 
 
Choinka Przedszkolaków 2018
 

Dnia 13. 01. 2018 r. zabawa karnawałowa „Choinka.” Prezentowanie społeczności szkolnej i rodzicom programu słowno - muzycznego pt. Wielki bal. 

 
 
 
Wigilia Przedszkolaków

Dnia 22 . 12. 2017r. w oddziale przedszkolnym grupy 3 - 4 - 5 - latków odbyła się Wigilia. Świąteczne spotkanie z nauczycielami, rodzicami i pracownikami szkoły. Wspólny
poczęstunek, śpiewanie kolęd, składanie życzeń.Dzień otwarty
 

Dnia 22. 12. 2017 r. w oddziale przedszkolnym grupy 3 - 4 - 5 - latków odbyły się zajęcia otwarte z udziałem p. Dyrektor i rodziców na temat: Czekamy na pierwszą gwiazdkę.

 
 
 
Mikołajki 2018
 
 
Wycieczka do Rogowa

Dnia 19. 09. 2017r.odbyła się wycieczka dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I - III. Dzieci zwiedzały muzeum w Arboretum w Rogowie i uczestniczyły w zajęciach przyrodniczych.